Į TARPTAUTINES SPORTO VARŽYBAS DELEGUOTI LIETUVOS SPORTININKAI

.

2024 metai.

Plūdinės rinktinė:

1. Mindaugas Trybas
2. Austrius Šešeika
3. Rolfas Bitinas
4. Rytis Bitinas.

Kandidatai pagal reitingą:

5. Stanislovas Ambrasas
6. Ramūnas Subačius

7. Mindaugas Alekna.

Dugninės žūklės (feeder) rinktinės dalyvių sąrašas:

  1. Ignas Briedaitis
  2. Arūnas Mazurkevičius
  3. Vadim Reznik
  4. Povilas Motiejūnas
  5. Nerijus Kalasauskas
  6. Linas Baranauskas
  7. Ainius Jankūnas
  8. Deividas Bakanas
  9. Laurynas Nikliauža
  10. Kazimieras Šešelgis
  11. Vilius Mickevičius
  12. Rolfas Bitinas

Jūrinė:

Athlete             ALBERTAS    CERNIUS

Athlete             EGIDIJUS        DAMBRAUSKAS

Athlete             ALGIRDAS     KOVALIOVAS

Athlete             SAULIUS        MIKALAUSKAS

Athlete             RYTIS             VACKONIS

Captain            MANTAS        MAMENISKIS

CoCaptain       GIEDRIUS      LODA

Poledinė:
Mindaugas Leonas Sportininkas
Modestas Atmanavičius Sportininkas
Arūnas Koska Sportininkas
Artūras Skvirba Sportininkas
Deividas Račkauskas Sportininkas
Rolfas Bitinas Vadovas
Darius Jakiūnas Vyr. treneris
Marius Jačiauskas Treneris
Evaldas Bernatonis Trenerio asistentas
Ugnius Jurevičius Trenerio asistentas
Mantas Juknevičius Trenerio asistentas
Tadas Turauskas Trenerio asistentas
Marijus Eigirdas Trenerio asistentas

2023 metai.

  Poledinė
Bitinas Rolfas Treneris
Jakiūnas Darius Treneris
Račkauskas Deividas Sportininkas
Atmanavičius Modestas Sportininkas
Koska Arūnas Sportininkas
Šunta Aidas Sportininkas
Skvirba Artūras Sportininkas
Leonas Mindaugas Sportininkas
Spiningas
Žilvinas Linkevičius Vadovas-Treneris
Darius Jakiunas Sportininkas
Jurgis Stanapėdis Sportininkas
Algirdas Dumčius Sportininkas
Valdemaras Laurutis Sportininkas
Gediminas Švilpa Sportininkas
Domas Kelpšas Sportininkas
  Feeder club
Aivaras Babachinas Treneris
Gintarė Makauskaitė Treneris
Karolis Vaitulionis Treneris
Ignas Briedaitis Sportininkas
Arnas Grikietis Sportininkas
Simas Budrys Sportininkas
Sergejus Solomatnikovas Sportininkas
Arūnas Mazurkevičius Sportininkas
Renatas Akunevičius Sportininkas
Feeder club
Kazimieras Šešelgis Sportininkas
Artūras Lapinskas Sportininkas
Ruslanas Rybakovas Sportininkas
Mindaugas Jarackas Sportininkas
Vidas Pastarnokas Sportininkas
Method feeder
Deividas Bakanas Treneris
Marius Šlikas Sportininkas
Paulius Ieška Sportininkas
Justinas Balčius Sportininkas
Ignas Briedaitis Sportininkas
Remigijus Krisiulevičius Sportininkas
Denis Gutianskij Sportininkas
Mindaugas Ieška Sportininkas
Egdūnas Šimkus Sportininkas
Tomas Jurgaitis Sportininkas
Vilmantas Šatas Sportininkas
Aušvydas Šatas Treneris
Paulius Spranginas Treneris
Muselinė
Bobinas Remigijus Sportininkas
Kaftanikas Giedrius Sportininkas
Naujokas Robertas Sportininkas
Radovičius Rokas Sportininkas
Savukynas Martynas Sportininkas
Žemaitis Vytautas Sportininkas
Trout Area
Lukšta Sigitas Sportininkas
Čivinskas Jonas Sportininkas
Tichomolovas Valdas Sportininkas
Jakučiūnas Tautvydas Sportininkas
Juozelskis Gustas Sportininkas
Vasiliauskas Mantas Treneris
Karpiai
Kičas Rimantas Sportininkas
Sabonis Deividas Sportininkas
Karbauskas Lauras Sportininkas
Paluckas Arūnas Sportininkas
Barakauskas Justas Sportininkas
Matulevičius Tadas Sportininkas
Norvilas Viktoras Sportininkas
Špūla Linas Sportininkas
Klovas Tomas Treneris
Navickis Saulius Treneris
Feeder
Baranauskas Linas Sportininkas
Ignatavičius Tadas Sportininkas
Mazurkevičius Arūnas Sportininkas
Kučinskas Gintaras Sportininkas
Smykovskij Valdemar Sportininkas
Motiejūnas Povilas Sportininkas
Grikietis Arnas Treneris
Dženkaitis Karolis Treneris
Juknevičius Mantas Treneris
Šešelgis Kazimieras Treneris
Pastarnokas Vidas Treneris
Lidžius Tomas Treneris
Plūdinė
Jonas Jablonskis Sportininkas
Alvydas Žibas Treneris
Egidijus Juodis Sportininkas
Mindaugas Trybas Sportininkas
Austrius Šešeika. Sportininkas
Ramūnas Subačius Sportininkas

 

2022 m. Feeder club komandos, Italija:

,,Team Feedermen”: Bakanas Deividas, Songaila Justinas, Kalasauskas Nerijus, Bareikis Aurimas, Kucinskas Gintaras.

,,Žvejo kelias”: Rybakovas Ruslanas, Jankevičius Ričardas, Laukys Darius, Mazurkevičius Arūnas, Laninas Sergejus.

.

2022 m. poledinės žūklės nacionalinės komandos sudėtis, Lietuva:

  1. Angler             Koska Arūnas
  2. Angler             Račkauskas  Deividas
  3. Angler             Atmanavičius  Modestas
  4. Angler             Mindaugas  Leonas
  5. Angler             Skvirba Artūras
  6. Angler             Šunta Aidas
  7. Captain            Dženkaitis Karolis
  8. Captain 2        Šatas Vilmantas
  9. Delegate         Bitinas Rolfas
  10. Delegate         Jakiūnas Darius
  11. Delegate         Budrys Nerijus
  12. Delegate         Marijus Eigirdas
2022 metų nacionalinė plūdinės žūklės komanda, Kroatija:
1. Jonas Jablonskis
2. Povilas Užkuraitis
3. Rytis Bitinas
4. Mindaugas Trybas
5. Austrius Šešeika
6. Stanislovas Ambrasas.
1 treneris – Jonas Jablonskis.
2 treneris ir rinktinės vadovas – Alvydas Žibas.
Pasaulio klubų plūdinės žūklės čempionate Belgijoje dalyvaus Lietuvos čempionai – klubas ,,Meknė”.
.
2022 m. Method feeder pasaulio čempionatas, Pietų Afrika
  1. Ignas Briedaitis
  2. Justinas Balčius
  3. Aistis Trapulionis
  4. Artūras Skvirba
  5. Kazimieras Šešelgis
  6. Andrius Kundrotas
  7. Deividas Bakanas
  8. Darius Kandzerauskas
  9. Raimondas Jablonskas
  10. Šarūnas Zaksas

Treneriai: Vilmantas Šatas, Aušvydas Šatas.

.

2022 metų žūklės museline meškere nacionalinė rinktinė, Ispanija, Norvegija:

  1. Bobinas Remigijus,
  2. Kaftanikas Giedrius,
  3. Radovičius Rokas,
  4. Savukynas Martynas,
  5. Švenčionis Matas,
  6. Žemaitis Vytautas.

.

2021 m. Plūdinės žūklės pasaulio čempionatas, Italija.

  1. Mindaugas Trybas
  2. Austrius Šešeika
  3. Jonas Jablonskis
  4. Ramūnas Subačius
  5. Egidijus Juodis

 

2021 m. Dugninės (Feeder) žūklės pasaulio čempionatas, Prancūzija.

  1. Linas Baranauskas
  2. Mindaugas Limontas
  3. Mindaugas Jarackas
  4. Laurynas Nikliauza
  5. Tomas Navalinskas
  6. Povilas Užkuraitis

 

2021 m. Method feeder pasaulio čempionatas, Vengrija:

  1. Justinas Balčius
  2. Kazimieras Šešelgis
  3. Šarūnas Zaksas
  4. Lukas Viapštas
  5. Denis Gutianskij

 

2021 m. Muselinės žūklės pasaulio čempionatas, Suomija:

  • Vytautas Žemaitis
  • Matas Švenčionis
  • Ernestas Keturka
  • Remigijus Bobinas
  • Rokas Radovičius
  • Martynas Savukynas

 

2021 m. Tvenkinių upėtakių pasaulio čempionatas, Italija:

  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Tomas Strelčiūnas
  • Vytautas Kareckas
  • Mantas Vasiliauskas

.

2020 m. Poledinės žūklės pasaulio čempionatas, Suomija, vasario 16-17 d.

1 Deividas Račkauskas
2 Nerijus Budrys
3 Arūnas Koska
4 Aivaras Dudzinskas
5 Marius Jačiauskas
6 Gintas Balsevičius

.

2019 m. Spiningavimo iš laivelių pasaulio čempionatas, Pietų Afrikos Respublika.

1 Žilvinas Linkevičius, Valdemaras Laurutis
2 Janas Prialgauskas, Nerijus Dikšas

.

2019 m. Karpių žūklės pasaulio čempionatas, Pietų Afrikos Respublika.

1 Deividas Sabonis, Rimantas Kičas
2 Paulius Pocevičius, Aurimas Katkevičius
3 Aurimas Misius, Arūnas Paluckas

.

2019 m. Plūdinės žūklės Europos čempionatas, Airija.

1 Andrius Krivošejevas
2 Arnoldas Liaukevičius
3 Mindaugas Alekna
4 Aurimas Verbliugevičius
5 Tomas Buzas

.

2019 m. Poledinės žūklės pasaulio čempionatas, Bulgarija.

1 Gintas Balsevičius
2 Marius Jačiauskas
3 Deividas Račkauskas
4 Rolfas Bitinas
5 Arūnas Koška

.

2018 m. Spiningavimo iš laivelių pasaulio čempionatas                              

1 Evaldas Bubulis, Rolandas Ežerskis
2 Sigitas Lukšta, Gintautas Šiukščius

.

2018 m. Dugninės (Feeder) žūklės pasaulio čempionatas                           

1 Donatas Jovaiša
2 Rimas Kudirka
3 Paulius Korsakas
4 Tadas Andriušis
5 Marius Stumburys

.

2018 m. Karpių žūklės pasaulio čempionatas, Serbija.                                                 

1 Deividas Sabonis, Rimantas Kičas
2 Paulius Pocevičius, Aurimas Katkevičius
3 Aurimas Misius, Arūnas Paluckas

.

2018 m. Poledinės žūklės pasaulio čempionatas                                          

1 Arūnas Koska
2 Gediminas Cironka
3 Rolfas Bitinas
4 Devidas Račkauskas
5 Aivaras Dudzinskas

.

2018 m. Plūdinės žūklės Europos čempionatas                                             

1 Andrius Krivošejevas
2 Vytautas Leonas
3 Mindaugas Alekna
4 Jonas Jablonskis
5 Tomas Buzas

.

2017 m. Plūdinės žūklės Europos čempionatas                                             

1 Jonas Jablonskis
2 Aurimas Verbliugevičius
3 Tomas Buzas
4 Andrius Krivošejevas
5 Izidorius Unikas

.

2017 m. Dugninės (Feeder) žūklės pasaulio čempionatas                           

1 Rimas Kudirka
2 Rolfas Bitinas
3 Laurynas Nikliauza
4 Tadas Andriušis
5 Marius Stumburys
6 Laimonas Norkus

.

2017 m. Karpių žūklės pasaulio čempionatas, Vengrija.                                                 

1 Rimantas Kičas, Gintaras Puzinauskas
2 Darius Grigaitis, Modestas Grigaitis
3 Justas Barkauskas, Aurimas Misius

.

2017 m. Plūdinės žūklės pasaulio čempionatas                                            

1 Izidorius Unikas
2 Darius Vilpišauskas
3 Mantas Miškūnas
4 Jonas Jablonskis
5 Mindaugas Alekna

.

2017 m. Poledinės žūklės pasaulio čempionatas                                          

1 Martynas Mikelionis
2 Aidas Šunta
3 Artūras Svirba
4 Modestas Atmanavičius
5 Mindaugas Leonas

.

2017 m. Spiningavimo iš laivelių pasaulio čempionatas                              

1 Darius Jakiūnas, Jurgis Stanapėdis
2 Domas Kelpšas, Gediminas Švilpa

.

2016 m. Plūdinės žūklės Europos čempionatas                                             

1 Martynas Baranauskas
2 Rolfas Bitinas
3 Povilas Užkuraitis
4 Rytis Bitinas
5 Igoris Gatijatulinas

.

2016 m. Plūdinės žūklės pasaulio čempionatas                                            

1 Andrius Krivošejevas
2 Vytautas Leonas
3 Jonas Jablonskis
4 Darius Vilpišauskas
5 Izidorius Unikas

.

2016 m. Karpių žūklės pasaulio čempionatas, Prancūzija.                                                 

1 Tomas Klovas, Olegas Ružickis
2 Rytis Klimas, Vilius Putnikas
3 Aurimas Katkevičius, Darius Grigaitis

.

2016 m. Poledinės žūklės pasaulio čempionatas                                          

1 Aidas Šunta
2 Modestas Atmanavičius
3 Martynas Mikelionis
4 Mindaugas Leonas
5 Artūras Skvirba
6 Audrius Unikas

.

2016 m. Spiningavimo iš laivelių pasaulio čempionatas                              

1 Domas Kelpšas, Gediminas Švilpa
2 Valdemaras Laurutis, Jonas Prialgauskas

.

2016 m. Dugninės (Feeder) žūklės pasaulio čempionatas                           

1 Paulius Korsakas
2 Rimas Kudirka
3 Mantas Žilius
4 Mantas Juknevičius
5 Karolis Dženkaitis
6 Tadas Andriušis

2015 m. Poledinės žūklės pasaulio čempionatas

1 Audrius Unikas
 2 Grdiminas Cironka
3 Izidorius Unikas
4 Mindaugas Ieška
5 Darius Jakiūnas
6 Aidas Šunta

 

2015 m. Spiningavimo iš laivelių pasaulio čempionatas

1 Sigitas Lukšta, Gintautas Šiukščius
2 Darius Jakiūnas, Martynas Savickas

 

2015 m. Dugninės (Feeder) žūklės pasaulio čempionatas

1 Mantas Juknevičius
 2 Valdas Ticomolovas
3 Martynas Mikelionis
4 Paulius Korsakas
5 Donatas Jovaiša
6 Rimas Kudirka

 

2015 m. Karpių žūklės pasaulio čempionatas, Ispanija.

1 Justas Barkauskas, Remigijus Pupelis
2 Augustas Šimukonis, Vilmantas Andziulevičius
3 Darius Grigaitis, Mantas Staškus

.

2015 m. Plūdinės žūklės Europos čempionatas

1 Jonas Jablonskis
2 Audrius Unikas
3 Martynas Baranauskas
4 Rolfas Bitinas
5 Marius Unikas
6 Izidorius Unikas