Dėl Covid-19 pandemijos visi sportinės žūklės pasaulio ir Europos čempionatai, kurie turėjo įvykti 2020 metais,  nukeliami į 2021 metus.

Tarptautinės sportinės žūklės konfederacijos  (CIPS) sprendimo nuoroda:

https://www.cips-fips.com/cips/prdecision-en.pdf

Tarptautinės sportinės žūklės federacijos (FIPSed) sprendimas:

Delate_All_Championships_2020_En

2020 metais įvyko vienintelis poledinės žūklės pasaulio čempionatas Suomijoje, vasario mėnesį, kai pandemija Europoje dar nebuvo prasidėjusi. Primename, kad šis renginys turėjo įvykti Lietuvoje, bet dėl šiltos žiemos perkeltas į Suomiją.

Perkelta į 2021 metus ir Lietuvos sportininkams aktualios disciplinos: Dugninės (Feeder) žūklės nacijų pasaulio čempionatas, Dugninės (Feeder) žūklės klubų pasaulio čempionatas, Karpių žūklės pasaulio čempionatas, Plūdinės žūklės Europos čempionatas, Plūdinės žūklės nacijų pasaulio čempionatas, Plūdinės žūklės klubų pasaulio čempionatas, Spiningavimo iš valčių pasaulio čempionatas.

FIPSed priėmė sprendimą visus čempionatus perkelti sekančiai:

Tableaux en.

2020 metų lapkričio 28 dieną įvyko FIPSed kongresas, kuriame buvo patvirtintas 2021 metų pasaulio ir Europos čempionatų kalendorius. Patvirtintos kelios naujos disciplinos: FEEDER FREE STYLE METHOD (dugninė žūklė laisvo stiliaus metodu), TROUT AREA (tvenkinių upėtakių gaudymas), STREET FISHING (gatvės spiningas), CARNIVOROUS A.B. KAYAK (spiningas iš kajakų).